Jesteś tutaj: liderkredyty.pl > Podatki > Największa ulga podatkowa

Skuteczni brokerzy

Wraz założeniem konta inwestycyjnego na rynku forex rozpoczyna się współpracę z brokerami pracującymi dla biura maklerskiego. Skuteczni brokerzy Zanim podejmie się taką współpracę warto wiedzieć, że istnieje kilka rodzajów brokerów i nie wszyscy oni działają tak samo. Trzeba to wiedzieć, żeby nie wybrać takiego, który będzie niekorzystny dla ogólnych interesów klienta.
Pierwszy rodzaj to brokerzy MM, czyli market maker. Tacy tworzą własny rynek, opierając się na cenach prawdziwego rynku. Skuteczni brokerzy Jest to rodzaj brokerów, który najczęściej skutkuje nieporozumieniami. Ponieważ broker nie myśli o zysku dla klienta, a jedynie o swoim własnym.
Bardziej korzystne jest związanie się z brokerami w rodzaju STP i ECN, którzy związani są z prawdziwym rynkiem, inwestują na nim i w związku z nim, przez co klienci posiadają określone zyski. Nie dochodzi dzięki temu do konfliktów z klientami, które nie tylko są nieprzyjemne, ale generują straty finansowe. Skuteczni brokerzy Większość inwestorów nie ma ani ochoty, ani czasu na wikłanie się w takie nieprzyjemne sytuacje.

Tags: ,

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.