Jesteś tutaj: liderkredyty.pl > Konto bankowe > Promocja dla seniora

Karta kredytowa

Niektóre konta posiadają tylko karty płatnicze związane ze sobą, zwykłe i pozwalające jedynie na podstawowe operacje. Karta kredytowa Inne mają dużo więcej. Karta kredytowa, często proponowana przez bank w momencie zakładania konta, może być jednocześnie przydatna, jak i problematyczna, w zależności od tego, jak się z niej korzysta.
Do jej zalet należy zaliczyć możliwość opłacania każdej transakcji – w sklepie, w Internecie, zagranicznych – bez natychmiastowego ściągania środków z konta. Karta kredytowa Karta kredytowa może być wykorzystywana w wielu krajach, a do tego ma bardzo duży limit przeprowadzanych transakcji, więc przydaje się w wielu sytuacjach.
Do wad należy oczywiście spłacanie karty, którego nikt nie lubi, lecz trzeba to wykonać, w przeciwnym wypadku suma będzie narastać i stanie się trudna do spłaty. Karta kredytowa Warto równie ż pamiętać, że limit na karcie kredytowej to nie bezzwrotna pożyczka, nie można wydać takiej sumy i oczekiwać, że bank zapomni, co niestety zdarzyło się już niejednemu klientowi.

Tags: ,

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.